• 0
karpa

Szczoteczka elektryczna

Question

Zamierzam zacząć korzystać ze szczoteczki elektrycznej - czy korzystacie przy tym z jakiejś specjalnej pasty?

Wymagane jest zastosowanie czegoś "innego"?

0

15 answers to this question

• 0

Gęsta pasta może zapychać szczoteczkę, co oznacza, że nie będzie ona działała na najwyższych obrotach. Polecam zatem szukanie pasty w żelu lub koncentracie. Wtedy na szczoteczkę nakładasz minimalną ilość pasty, więc można ona porządnie śmigać ;-)

0

• 0

Ale ja korzystam z pasty w koncentracie, ajony, ale dopiero zamierzam korzystać ze szczoteczki elektrycznej.

Zobaczymy co konkretnie z tego wyjdzie - fajnie, że przynajmniej nie muszę zmieniać pasty. Ciekaw jestem czy faktycznie szczoteczka elektryczna lepiej domywa zęby.

0

• 0

Szczoteczka elektryczna nie wymaga specjalistycznych past do zębów. Możesz stosować taką, która Ci odpowiada. Pamiętaj jednak, że jak nałozysz pastę na nią, to najpierw włóż do ust i dopiero włącz. Jeśli właczysz ja wcześniej pasta spadnie.

0

• 0

Moja siostra używa szczoteczki Megasonex Ultrasonic i zawsze ją zachwalała. Ciężko było mi uwieżyć,że szczoteczka może pomoc w wybielaniu zębów ale po pewnym czasie gdy ją odwiedziłam nie mogłam odwrwać wzroku od jej uśmiechu. Szok! Też kupiłam szczoteczkę elektryczną :) A paste mam wybielającą Megasonex

0

• 0

Ja swego czasu także korzystałam ze szczoteczki elektrycznej i szczerze mówiąc to nie używałam żadnej specjalnej pasty,wystarczy zwykła,byle nie była za gęsta ponieważ wtedy może zapchać callą szczoteczkę i szybko będzie do wyrzucenia.

0

• 0

Odświeżę temat. Od dzieciństwa używam szczoteczek elektrycznych i gdy byłem kiedyś zmuszony korzystać z normalnej, to napsułem sobie mnóstwo nerwów. Trudno jest umyć zęby tak dokładnie, zawsze czułem, że coś tam jeszcze zostało i szybko wróciłem do korzystania z automatu. Jeżeli chodzi o zapychanie szczoteczki: wydaje mi się, że jeżeli coś takiego wam się zdarzyło to po prostu kupiliście jakiś badziew. Od kilku lat używam szczoteczki Brauna z wymiennymi końcówkami i poza tym, że w końcówkach po jakimś czasie zużywają się włókna nie zauważyłem żadnych niedogodności. Nie wyobrażam sobie, żeby szczoteczka mi się "zapchała". Mam wrażenie, że moim modelem mógłbym mieszać cement.

0

• 0

Jeżeli chodzi o szczoteczkę elektryczną,to mam z nią bardzo dobre doświadczenia,uważam ze jest o wiele bardziej wygodna podczas użytkowania niż ta tardycyjna,moge polecić.

0

• 0

zgodze sie z przed mówcą mam szczoteczkę elektryczną philipsa i nie zamierzam wracać do manulanych, zdecydowanie polecam

0

• 0

Szczoteczka elektryczna nie wymaga stosowania innych past niż ta zwykła-skąd ten pomysł??:P Opinie o takich szczoteczkach sa rózne, jedni twierdzą, że nie czyści dobrze zębów inni twierdzą odwrotnie. Ja od kilku lat mam elektryczna i nie nie narzekam na nią.

0

• 0

nigdy nie stosowałam szczoteczki elektrycznej ale myslę że pasta to obojetnie jakamoże byc, aby dobra i skuteczna:)

0

• 0

nigdy nie stosowałam szczoteczki elektrycznej ale myslę że pasta to obojetnie jakamoże byc, aby dobra i skuteczna:)

Jeżeli chodzi o szczoteczkę elektryczną,to mam z nią bardzo dobre doświadczenia,uważam ze jest o wiele bardziej wygodna podczas użytkowania niż ta tardycyjna,moge polecić.

Dopóki nie kupiłam pierwszej szczoteczki elektrycznej myślałam, że to tylko taki pic na wodę. A teraz to już sobie nawet nie wyobrażam życia bez niej :P coś w tym jest.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz