• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Tanzanit

Użytkownicy
  • Zawartość

5
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Licznik lajków.

O Tanzanit

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. znaczy te korki na które ja chodzę są o wiele wiele tańsze , ta cena 300zł za 120 min to od babki egzaminatorki z mojego miasta do której zadzwoniłam z ciekawości. Ogólnie to uczę się sama w bibliotece najczęściej i to mi daje najwięcej. Na chemie musze chodzić niestety .
  2. a jeśli mogę zapytać do jakiej sumy około zamierzacie wydać ? Ja jak na razie chodzę na korki z chemii z których jestem bardzo zadowolona bo dużo się nauczyłam od zera w rok więc z nich nie zrezygnuje na pewno. Pytam o biologie bo też chodzę na korki miałam taki plan ,aby teraz do lipca skończyć materiał a zapisać się na wrzesień dopiero (oszczędzę tym do 2 tys) albo za rok sobie wziąć u egzaminatora tuż przed maturą , ale jak usłyszałam cenę to zrezygnowałam 300 zł za 120min przy minimum 50 zajęciach . Jak dla mnie to kosmos , . Niestety już skończyłam liceum i studiuje więc nie mam tego komfortu posiadania nauczyciela Samozaparcie mam tylko ,że ryzykować nie lubię i wolę się najpierw wypytać ludzi z podobnym doświadczenie o zdanie .Uczę się do matury z koleżanką - ona uczy się sama , i już któryś raz poprawia maturę dlatego jest to dla mnie ryzykowna decyzja.
  3. Hej mam nadzieje, że w dobrym dziale założyłam ten temat. Jako maturzystka zadam wam prosząc was równocześnie, o radę, pytanie czy warto chodzić na korepetycje z biologii bądź chemii. Czy osoba, która uczy się sama ma mniejsze szanse? Pytanie z rodzaju tych dziecinnych, ale potrzebne dla maturzystów.
  4. Hejka Dlatego proponuje wybrać się do biblioteki i tam się uczyć , nic wtedy nie rozprasza , a dużo można zrobić , Ja tam jestem z siebie samej dumna , bo w dwa dni siedzenia w bibliotece ,które przeznaczyłam tylko na studia napisałam 1,5 rozdziału do pracy licencjackiej , A w kolejne dwa dni całe roztwory z chemii z pazdro oraz nieszczęsne mchy paprotniki i tkanki roślinne co jest nie lada sukcesem przy moim wrodzonym i wciąż pogłębiającym się zaawansowanym lenistwie. Taka niepozorna biblioteka a tyle może