• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Tescka

Użytkownicy
  • Zawartość

3
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Tescka

• Urodziny

Informacje profilowe

• Kto
    Biologia UG
  1. Madaj w tym roku poszedł nam strasznie na rękę. Drugi termin była dopytka, pytał z tych pytań z egzaminu, sam egzamin to była bułka z masłem Wszystko to co na slajdach.
  2. Z budowy roślin szweykowskich, z bezkręgów korzystałam z Błaszaka a z kręgowców to były albo slajdy albo zootomia Jasińskiego, ale ja tej książki wgl nie ogarnęłam. Chociaż materiały były z niej wymagane. I biologii człowieka mieliśmy same slajdy, więc tu nie pomogę.
  3. Książki maturalne się nie przydają, są tam tylko podstawy, ale zdecydowanie za mało. Nie rozumiem czemu martwicie się matmą i statystyką. Ja wyszłam z liceum z 3, cudem zdałam mature, matma i statystyka na studiach były dla mnie pestką. Nie wiem jak na innych uczelniach, ale na UG pozwalają mieć na testach mieć skrypt (taka książka, może być ksero a można ją kupić). Sama wykładowczyni powiedziała, że możemy sobie z tyłu książki napisać po kolei, w punktach jak to wszystko zrobić. Jedna osoba nie zdała, bo chyba jej nie wzięła. Na sam koniec był egzamin z wykładów, ale wszystko co było na egzaminie było na slajdach na wykładach. Pestka Szweykowskich prawdę mówiąc na studiach używa się cały czas, do anatomi roślin, do zarodników, do roślin zalążkowych i grzybów. Warto się w nią zaopatrzyć, jak nie w książkę to chociaż w pdf.