american2009

Tworzenie labo

5 posts in this topic

Witam. Mam wiele pytań dotyczących mojego labo. Jestem maniakiem aczkolwiek nie studiuje chemii dlatego zadam kilka pytań tutaj. Pierwsze moje pytanie jest takie.

Czy jest możliwość aby profesjonalny chemik, któremu podam wzór chemiczny jakieś substancji, opisał mi od A do Z idealną synteze tego środka? Oczywiście za odpowiednią cene. To znaczy że za fatygę zapłace. Ale czy jest to możliwe? Z góry dziękuje za odpowiedź.

0

jasne że jest, sporo studentów tak dorabia, opracowujac swoim mniej bystrym kolegom i koleżankom opracowania literaturowe

0

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Więc teraz wiem gdzie szukać pomocy. Mam jeszcze dwa pytania. Drugie jest takie. Jaki koszt mnie wyniesie labo takie dość profesjonalne do syntez? Z łaźniami itp.

0

Zakładając, że nie musisz przerabiać pomieszczenia i tylko sprzęt i odczynniki są potrzebne to i tak trudno się w 5000 PLN zmieścić. I trzeba teraz uważać, bo nasze służby lubią się chwalić sukcesami typu walka z mafią pietruszkową, bo jakaś babcia sprzedająca pietruszkę z wiadra na targu dostanie mandat za brak zezwolenia czy walką z terroryzmem, bo wpadnie kolejny chemik amator, a służby i przepisy są coraz bardziej debilne.

0

hahaha czaje :-D Nareszcie ktoś inteligentny odpowiedział na me pytania. Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Hmmm więc muszę jeszcze troszkę odłożyć na cały sprzęt. Ale warto. Tak to już mają maniacy :-D Dzięki i pozdrawiam.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz