Tessa

Uroda chłopaków z leku

36 posts in this topic

Tyle kobiet startuje na lekarski, jest "feminizacja" kierunku, ale na pewno są jakieś męskie rodzynki :D

Myślę, że warto wiedzieć - jak oceniana jest uroda panów studentów?

Które miasto najbardziej atrakcyjne? 

0

W Gdansku pelen przekroj - od ciach do brzydali. Wiekszosc to srednia polka - misterem Trojmiasta nie zostana, ale nie wstyd sie z nimi pokazac na ulicy.

W razie czego zawsze jest polibuda ^^

0

Podobno generalnie niestacjonarni są brzydsi od stacjonarnych. Powołani niestacjonarni jednakowoż są ładniejsi od stacjonarnych materialistów. Niestacjonarni materialiści... mają ciekawą osobowość. Opracowano też wzór do wyznaczania parametrów takich i owakich, wg. którego rosną one proporcjonalnie do wyniku matury biol+chem.

W razie czego zawsze jest polibuda ^^

Polibuda to przepocone paszczury*, my najpiękniejsi studiujemy na UM.

* oprócz chłopców z architektury, ale oni mogą nie być zainteresowani :P

0

Podobno generalnie niestacjonarni są brzydsi od stacjonarnych. Powołani niestacjonarni jednakowoż są ładniejsi od stacjonarnych materialistów. Niestacjonarni materialiści... mają ciekawą osobowość. Opracowano też wzór do wyznaczania parametrów takich i owakich, wg. którego rosną one proporcjonalnie do wyniku matury biol+chem.

Co to za bełkot...  :wacko:  

Ogólnie zgadzam się z Marran, pełen przekrój. No i najwięcej średniej półki. Przy czym ilość przystojnych studentów < ilość studentów w ogóle nieprzystojnych  :ph34r:

0

Polibuda to przepocone paszczury*

tak, prawda, szczególnie w semestrze letnim - nie polecam odoru na sali wykładowej, gdzie 90 % osobników jest płci męskiej... Najczęściej atakujące to oddech alkoholika, tytoń skręcony z energetykiem i brak antyperspirantu. bomba
0

Co to za bełkot...    

Durne pytanie durna odpowiedź - naprawdę potrzebujecie wciąż na nowo odkrywać rozkład Gaussa? Podpowiem - jako że uroda nie jest kryterium w rekrutacji na kierunek lekarski, można się spodziewać, że bardzo brzydkich i bardzo ładnych będzie najmniej, a średnich najwięcej :P

0

deVries hola hola, nie do końca. Najmniej jest przystojnych. Bardzo najmniej. 

0

Runął cały mój światopogląd :(

Chociaż nie - może po prostu tych biologicznie uposażonych do bycia bardzo ładnymi, bardzo brzydkimi i średnimi faktycznie jest tyle ile być powinno, ale część bardzo ładnych się zaniedbuje albo brak im innych przymiotów składających się na atrakcyjność mężczyzny, co degraduje ich do grupy średniaków. Analogicznie część średniaków wydaje wam się brzydsza niż by to wynikało z genetycznej loterii i rozkładu normalnego. Czuje że to mogłaby być dobra publikacja.

0

To tylko odpowiedz na inny wątek.

Nie unos się ^^

Najladniejsi studiują biologię xD

Np. Trzyszcz :D (?)

0

Najładniejszy koleś, jakiego znałam, studiował farmację, ale stwierdził, że ma to w dupie i nie chce być farmaceutą :v

0

@@Argentum,Jak jesteś brzydki to nic nie poradzisz. Chyba, że operacja plastyczna. 

0

Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni, nie ma ludzi brzydkich, są tylko tacy, którzy się nam nie podobają... i takie tam. :D 

Nie wiem jak jest - mama mówi, że jest dobrze, heheh. :D 

0

Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni, nie ma ludzi brzydkich, są tylko tacy, którzy się nam nie podobają... i takie tam. :D

Nie wiem jak jest - mama mówi, że jest dobrze, heheh. :D

Nie obraź się, ale mama to żaden wyznacznik. Dopiero jeśli stwierdzi tak babcia to można uznać, że rzeczywiście jest coś na rzeczy.

0

Nie obraź się, ale mama to żaden wyznacznik. Dopiero jeśli stwierdzi tak babcia to można uznać, że rzeczywiście jest coś na rzeczy.

Czyli leżę... Babka mówi, że za chudy jestem i "nikt do takiego chudego lekarza nie będzie chciał się zarejestrować".

True story. :D 

0

Babcia zawsze mi mówiła, że powinienem zostać modelem.

!

Babcie często mają rację. Więc jeśli nie przeszkadza ci, że środowisko modeli jest w dużej mierze homoseksualne to nadal masz czas na przemyślenie swojej życiowej ścieżki ;)

1

środowisko modeli jest w dużej mierze homoseksualne

A właśnie podobno, że nie :D Znaczy znam 2 modeli i mówią, że to raczej stereotyp i goście dość lajtowo do swojego modelowania pochodzą (w stylu "no jak już mi się zdarzyło z ładnym ryjkiem urodzić, to niech na mnie wrzucą te fikuśne szmatki i pomodeluję, będzie hajs" - zwykli goście, tylko że ładni). Za to modelki to naprawdę królowe wszelkiego dramatu (czyli zwykłe kobiety - tylko że ładne ;] )

Mi babcia powiedziała, że jestem ślicznyjak dziewczynka... :o I to w wieku nie 12 lat, a 22... :o

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz