• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

waclawn

Użytkownicy
  • Zawartość

12
  • Ostatnia wizyta

• Days Won

1

waclawn last won the day on 1 Sierpień 2013

waclawn had the most liked content!

Reputacja

1 Licznik lajków.

O waclawn

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Zachęcam do rozrywki na form Ja zacznę Co to jest szyja :??? Tylko żeby to były kulturalne rozrywki, bo będę wywalać i sypać ostrzeżeniami! Aha, i zwracaj uwagę na literówki i interpunkcję, proszę.
  2. WESOŁYCH ŚWIĄT !!! 12 potraw na stole oraz szampańskiego sylwestra
  3. O ja jestem mistrzem w domowych wyrobach!Najbardziej mi się przydaje kura bo spożywam ją przed urodzeniem ( w formie boskiej jajecznicy z cebulką) i po śmierci ( w formie aromatycznego rosołku i miąska ) Tak naprawde to zrobiłem kiedyś wino z winogrona
  4. Ja osobiście zakupił bym róże i podarowałbym kilka próbek perfum Literówki !!!!!!!!!!!
  5. Chcę je wystraszyć z mego ogrodu ale to dopiero na wiosne! W zime opracowuje stategię, a na wiosnę z niej skorzystam
  6. Sami wybieramy z jakiego języka piszemy! To duży plus niektórym nie podchodzi angielski a niektórym niemiecki!
  7. Dzięki za mile powitanie
  8. Wie może ktoś jak stworzyć środek który będzie wydawał dość głośny dźwięk aby wygonić ptaki z pola ?
  9. Co podoba wam się na forum najbardziej a co jest minsem! Moim zdaniem na forum jest bardzo dobra i czytelna czcionka nie to co na innych !Jedynym minsem jest troszke mało chętnych do pogadanem. //rafcio - pisz poprawnie!
  10. Witam!Nazywam się Wacław Niezborski i jestem specjalistą od Chemi!Chociaż od czas kiedy ją poznawałem minęło wiele czas to nadal wszystko pamiętam!Moim Hobby jest fotografowanie oraz czattowanie z innymi !
  11. Jako że to jet OFF TOPIC czyli wszystko o wszystkim nie może zabraknąć rozrywki! Gra polega na tym że podajemy symbol pierwiastka a druga osoba pisze co to za pierwiastek i jego nazwe łacińską np O2 => TLEN Oxygenium Zacznę : Mg O2 to nie pierwiastek, lecz cząsteczka tlenu. A osoba odpowiadająca podaje pierwiastek zupełnie dowolny? a jak zabraknie Wam tablicy Mendelejewa? ;)// Edit Oxygenium
  12. Gdybym ponownie miał stanąć prze takim wyborem na pewno nie wybrałbym LO !To tylko zmarnowany czas!Może i poszerza się swoją widze ale pracy jak sie nie da znaleźć po LO!Po zawodówce się prędzej znajdzie )):0