• 0
kasia41212

Waga

Question

Na świecie są ludzie szczupli, ludzie przy kości, ludzie otyli. Czy uważacie, że nasza waga w dużej mierze zależy od genów? A może ten czynnik spowodowany jest naszym brakiem chęci o to, żebyśmy o siebie dbali? A co z ludzmi o których się mówi, że są ,,grubej kości''?

0

Share this post


Link to post

7 answers to this question

  • 0

Mam wrażenie że waga w dużym stopniu ma związek z genami. Jednak nie oszukujmy się. Jedni ludzie niestety ale muszą więcej popracować nad swoją sylwetką, inni mniej. Wystarczy odpowiednia dieta i regularne ćwiczenia aby każdy mógł wyglądać tak jak mu się zamarzy :)

0

Share this post


Link to post
  • 0

Geny mogą mieć znaczenie, ale raczej nie szukałabym tu wymówki. Jak się nie żre jak świnia, to i najgorsze geny nie spowodują otyłości.

0

Share this post


Link to post
  • 0
4 godziny temu, AnnaKot napisał:

A czy ktoś z Was zastanawiam się nad cukrem? Cukier nie jest zdrowy i nie powinniśmy spożywać go w dużej mierze. Czytałam nie tak dawno fajne informacje o cukrze http://www.e-biotechnologia.pl/Artykuly/Cukier-a-zdrowie/ i bardzo chciałabym przerzucić się na mniejsze zło czyli cukier trzcinowy. 

a jaka jest istotna różnica dla organizmu człowieka pomiędzy sacharozą otrzymywaną z buraków cukrowych a tą z trzciny cukrowej?

0

Share this post


Link to post
  • 0

Moim zdaniem waga to po prostu ciężar naszego ciała, na który składa się wiele elementów np. ilość bakterii w naszym organizmie oraz resztek nie strawionych pokarmów.

0

Share this post


Link to post
  • 0

nie to nie zalzy od genów tylko od trybu życia, od genów moze zalzeć do czy mamy szyką czy wolna przemine materi  meblewdomu.pl  coś dla domu i nie łamania kszeseł 

0

Share this post


Link to post
  • 0

nie to nie zalzy od genów tylko od trybu życia, od genów moze zalzeć do czy mamy szyką czy wolna przemine materi  www.meblewdomu.pl   coś dla domu i nie łamania kszeseł 

0

Share this post


Link to post

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz