• 0
junikon

włosy

Question

6 answers to this question

• 0

Mnie też włosy wypadały i to garściami. Zrobiłam sobie wszelkie możliwe badania, bo pomyślałam, ze to być niedobór czegoś. W każdym razie wyniki miałam dobre, trochę mnie zmartwił fakt, ze nie dostałam odpowiedzi, dlaczego wypadały. Mama kupiła mi Belissę, bo widziała, ze bardzo to przezywam. Na początku brałam bez przekonania, myślałam sobie, ze nie zaszkodzi a może pomóc. Właśnie tak się stało, włosy przestały wypadać, są mocniejsze i bardziej lśnią. Ludzie czasem patrzą na tego typu produkty jako pic na wodę, ja tez należałam do tego grona, ale po Belissie, zmieniłam zdanie o 180 stopni.

0

• 0

ŁYSIENIE

Utrata włosów powyżej fizjologicznej ilości ( 60-100 na dobę ).

Przyczyny 

- czynniki dziedziczne – łysienie typu męskiego ( androgenowe )
- zaburzenia hormonalne
- polekowe
- ciężkie infekcje skóry
- grzybica
- radioterapia i chemioterapia

Proponowane zabiegi

- Mezoterapia
- Osocze bogatopłytkowe
- Dermapen

Efekty zabiegów

- stymulacja cebulki włosa
- wzrost włosów
- pobudzenie tworzenia nowych naczyń krwionośnych – lepsze odżywienie skóry

Zabiegi wykonuje się co 2-4 tygodnie w zależności od użytego preparatu leczniczego przez okres 4-6 miesięcy

0

• 0

Myślę, że wypadanie włosów może mieć dużo przyczyn. Zalecane jest przeprowadzanie badań, które wykluczą pewne choroby. Poszukać dobrego specjalisty i nie panikować:)

0

• 0

Przyczyn na pewno jest wiele, ale najgorsze są te od strony genetycznej, gdyż wymagają interwencji chirurga bądź konieczność zażywania tabletek hormonalnych. Przeszczep do najtańszych nie należy https://www.san-medical.pl/cena-przeszczepu-wlosow/ ale efekty będą już widoczne na zawsze. Tabletki hormonalne nie dość, że opóźnią wypadanie to jeszcze mogą naruszyć gospodarkę hormonalną organizmu. Swoją drogą to co sądzicie o metodzie FUE ? 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz