• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

xwodniczkax

Użytkownicy
  • Zawartość

28
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Licznik lajków.

O xwodniczkax

• Tytuł

• Urodziny 26 Sierpień

Informacje profilowe

1. Czyli francuski jest okej jeśli się nigdy, nigdy jego nie uczyłam? Czy tylko dołożę sobie nauki?
  2. Ani jeden, ani drugi język mnie nie przekonuje..
  3. Nieważne, nie Twoją rolą jest uświadamianie 'naiwnych' kandydatów.
  4. Haha tez sie udzielam na dwoch forach,troszkę smiesznie fajnie by było gdyby ludzie ze starego forum pozakładali sobie konta tutaj,mielibyśmy wszystko w jednym miejscu
  5. A ja mam pytanie, czy jeśli chodzi o książki do anatomii, to ważne jest żeby korzystać z jak najnowszych? Mam Pituchową, jeden tom Bochenka i Marciniaka po rodzicach i zastanawiam się, czy dużo mogło się zmienić w anatomii przez ten czas, żeby nie można było się uczyć z 'tak starych' książek?
  6. Też musze sie wziąć za rozwijanie kulinarnych zdolności,bo na teraz to żywilabym sie jajecznicą,tostami,kurczakiem i zupkami chińskimi
  7. Niespecjalnie lubię o sobie pisać, ale w skrócie- język hiszpański, jazda na nartach, podróże <3
  8. Chyba też wpiszę tego Dyrektora blabla, lepiej chyba więcej napisać niż mniej?
  9. Wiem, jestem bardzo dumna z mojego wyniku, po prostu wygląda 'marnie' przy Twoich 190
  10. Wow, mega! Gratulacje! Ja jedynie 'marne' 170
  11. Aaa w ten sposób. A ile miałes pkt? ; )
  12. Ja zeskanowałam zdjęcie w domu, bo mam skaner i coś takiego wrzuciłam, myślę, że jest okej. A co wpisałeś w pole 'Wystawiający świadectwo dojrzałości?' Mam dylemat czy wpisać samo 'OKE Wrocław', czy 'Dyrektor OKE.. bla bla'
  13. A no to tak, bliżej Ale we Wrocławiu mam dużo znajomych, który już siedzą tam rok (jestem 95), więc po prostu byłoby mi łatwiej się tam odnaleźć, bo w Zabrzu byłabym sama. Ale ŚUMem absolutnie nie pogardzę
  14. Niż do Zabrza? Do Zabrza jest bliżej z Opola niż do Katowic