• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Yokoshi

Użytkownicy
  • Zawartość

8
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Yokoshi

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Fajne oryginalne powitanie. Cześć
  2. Takie kucie na pamięć moim zdaniem jest dobre w tym wieku, ponieważ trzeba rozwijać swój mózg. Nie chodzi mi tylko o geografię aby jej się uczyć ale ogólnie spojrzenie na świat, bo musicie mieć wiedzę ogólną. Może dla niektórych to bez sensu, ale ja uważam, że warto później jest w towarzystwie wiedzieć o czym rozmawiają.
  3. A może po maturze z chemii rozszerzonej zainteresujesz się chemią leków?
  4. Odnośnie zadań to zauważyłem już taki wpis: http://forum.biomist.pl/studia-f41.html/. Ale przydałoby się moim zdaniem przeznaczyć część forum dla studentów jakiś wydziałów w Polsce tych głównych i poszukać osób, które mogłoby publikować w nich materiały to na pewno w bardzo istotny sposób przyciągnełoby wiele osób i to nie tylko rozwinąć to na lekarski ale także fizjo, położnictwo itp
  5. III rok to już nieźle. Życzę powodzenia
  6. Witam serdecznie
  7. Witam serdecznie, a właśnie, że ja może będę lekarzem zaniedługo
  8. Witam serdecznie, Jestem tutaj nowy. Właśnie chciałem się troszkę rozgrzać w pisaniu i mam pytanie jakie macie podejście do diety, jako biolodzy, chemicy czy osoby związane z medycyną. Czy podchodzicie do swoich posiłków jakoś inaczej, czyli próbujecie je jakoś zbilansować czy odżywiacie się na ślepo jak większość społeczeństwa? Pozdrawiam