Oxygenium

zbieramy zdjęcia odczynników i sprzętu lab.

5 posts in this topic

Do wszystkich, którzy dysponują cyfrowym aparatem fotograficznym, sprzętem laboratoryjnym i odczynnikami, kierujemy prośbę o nadsyłanie zdjęć odczynników i sprzętu.

Fotografować można zarówno same odczynniki, jak i etykiety bądź ciekawe opakowania. Najlepsze zdjęcia, tj. wyraźne i dobrze wykadrowane, zostaną umieszczone w naszej Galerii, z podaniem nicka lub imienia Autora. Zdjęcie można podpisać, w narożniku, niewielką czcionką, nie zasłaniająca obiektu.

Zdjęcia proszę przesyłać na adres Administracji:

redakcja@biomist.pl

Dziękuję,

w imieniu Administracji,

Oxygenium.

0

Share this post


Link to post

Z przyjemnością informuję, że w naszej Galerii można obejrzeć zdjęcia od Przyjaciół Portalu, są to zdjęcia m.in. starego sprzętu, np. przecudnej urody wagi, a także odczynników. Za zdjęcia dziękuję i proszę o kolejne.

Oxygenium

0

Share this post


Link to post

Jako, że pracuje w laboratorium biochemicznym to mam dostęp do podstawowego sprzętu laboratoryjnego i odczynników chemicznych. Mogę więc zrobić jakieś fotki na specjalne zamówienie. Nie bardzo chce mi się fotografować wszystko, jednak jeśli ktoś byłby zainteresowany czymś w szczególności to postaram się pomóc :) .

0

Share this post


Link to post

Jako, że pracuje w laboratorium biochemicznym to mam dostęp do podstawowego sprzętu laboratoryjnego i odczynników chemicznych.

może zrobmy tak: zajrzyj sobie do naszej Galerii Chemicznej, co tam juz mamy i zrób garśc fotek tego sprzętu, lub odczynników, których jeszcze nie mamy. A masz może jakis spis odczynników i sprzętu, do ktorych mam dostęp? mogłabym wtedy prosic o konkrety.

0

Share this post


Link to post

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz