Trzyszcz

Zmiany do przedyskutowania

41 głosów

1. 1. Czy kolory (grupy) przypisać do kierunków studiów?

• Tak
      32
    • Nie
      3
    • Świat jest szary, niech wszystkie nicki też będą szare
      6

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

94 posts in this topic

Przydałaby się opcja w stylu: 10 ostatnich postów, podobna była na biologu. Moim zdaniem ułatwia to przeglądanie forum.

0

Niby jest ostatnia zawartosc i zego korzystam, ale gdzies na dole na stronie glownej mogloby sie znalezc :)

0

Masz opcję "zobacz nową zawartość". A po wejściu w nią po lewej są filtry, które możesz ustawić.

0

Avatar po zmianach trzeba od nowa ustawić.

0

Lekarski  jedyny słuszny - królewski burgund: #CC0000

Farmacja ma życzenie prezentować szlachetne oblicze w cesarskiej purpurze #660033 :D

0

Kto może wrzucać na serwer? Wyskakuje mi komunikat 'You are not allowed to use the Upload Images System!'

0

Po co w ogóle ta opcja wrzucania na serwer? Awatar niech każdy sobie doda w profilu, a załączniki w postach (proponuję nie za duże).

0

ja mam jedną zmianę do zaproponowania:

Napisany 24 marzec 2015 - 09:55

mamy tylko jeden marzec w roku 2015 ;)24 marca!!!!!!!!!!!!!!! and so on :)

0

Kto może wrzucać na serwer? Wyskakuje mi komunikat 'You are not allowed to use the Upload Images System!'

Już powinno to działać dla wszystkich użytkowników. Tylko pamiętajcie aby używać tego rozważnie, aby serwer nie padł. 

0

A ktos upowazniony typu admin moze kasowac stamtad zdjecia? Jak ktos wrzuci 40 slit fotek na przyklad? Albo jakies niekulturalne ^^

0

Może :)

Ps. Wyświetlanie info w profilu poprawione graficznie i funkcjonalnie. 

0

Jedna rzecz do szczęścia - przy cytowaniu niech nie przerzuca całego postu, jeno zaznaczony fragment (jeśli zaznaczonym był). Jak na biologu drzewiej bywało.

1

Jedna rzecz do szczęścia - przy cytowaniu niech nie przerzuca całego postu, jeno zaznaczony fragment (jeśli zaznaczonym był). Jak na biologu drzewiej bywało.

Postaram się to załatwić, jednak nie wiem jak to będzie na tym silniku. Jak na razie można to zrobić ręcznie. 

0

Sztywne 850 już może chyba nieźle rozjeżdżać strony

Zgadza się. Jakoś spróbuje to rozwiązać!

Jedna rzecz do szczęścia

Cytowanie: Właśnie już dodałem taką funkcjonalność :)

0

Zgadza się. Jakoś spróbuje to rozwiązać!

Cytowanie: Właśnie już dodałem taką funkcjonalność :)

Już chciałem Cię chwalić, ale zamiast zaznaczenia cały post zacytowało.

0

A skorzystales z tego wyskakujacego po zaznaczeniu ustrojstwa? Bo  'cytuj' na dole posta rzeczywiscie dalej nie ogarnia zaznaczenia, ale to co pojawia sie bezposrednio przy i po zaznaczeniu juz tak.

0

Już chciałem Cię chwalić, ale zamiast zaznaczenia cały post zacytowało.

Zaznaczasz konkretny fragment w tekście i dopiero wtedy klikasz na Quote i masz już automatycznie ten fragment wklejony. 

0

Po długich męczarniach portal został dostosowany aby osoby, które są zainteresowane również mogły publikować artykuły ( po akceptacji). Wszystkie nowe działy, których nie mamy proszę kontaktować ze mną poprzez prywatną wiadomość na forum. 

Link do rejestracji dla osób zainteresowanych: http://biomist.pl/wp-login.php?action=register

Jeszcze kilka funkcjonalności planuje tutaj wstawić, jednakże jest to już wersja stabilna. 

0

Zaznaczasz konkretny fragment w tekście i dopiero wtedy klikasz na Quote i masz już automatycznie ten fragment wklejony. 

Więc jednak zaczynam Cię już chwalić  ^_^

1

Kiedy ktoś na czacie wrzuca link do filmu na YouTube, link automatycznie zamienia się na kod i pojawia się film, co jest estetycznie niekorzystne i sprawia, że źle przegląda się czata. Trzeba usuwać "http", ale przecież nie każdy musi o tym wiedzieć, no i wtedy nie ma linku. To jest chyba niewielki problem, ale jego naprawienie zwiększyłoby wygodę korzystania z czata. 

1

Kiedy ktoś na czacie wrzuca link do filmu na YouTube, link automatycznie zamienia się na kod i pojawia się film, co jest estetycznie niekorzystne i sprawia, że źle przegląda się czata. Trzeba usuwać "http", ale przecież nie każdy musi o tym wiedzieć, no i wtedy nie ma linku. To jest chyba niewielki problem, ale jego naprawienie zwiększyłoby wygodę korzystania z czata. 

Gotowe :) Też to zauważyłem kiedyś, ale zapomniałem. Dzięki za zwrócenie uwagi!

Kolejne zmiany: Załączniki już są większe.

1

ja mam jedną zmianę do zaproponowania:

Napisany 24 marzec 2015 - 09:55

mamy tylko jeden marzec w roku 2015 ;)24 marca!!!!!!!!!!!!!!! and so on :)

To słuszna uwaga, a została niezauważona wśród innych postów. :)

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz