• 0
Ząbek21

Zwierzęta hodowane dla futer

Question

Sprawa jest tego typu, niedaleko mojej miejscowości istnieje niby legalna bo w 100% nie jestem pewna hodowla lisów dla futer. Lisy żyją w klatkach nie posiadają nawet żadnej ściółki. Czy można to gdzieś zgłosić aby ktoś sprawdził dokładnie tą hodowlę? Czemu takie hodowle w ogóle są legalne? 

Dziękuję serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam! :)

0

3 answers to this question

• 0

Czy można to gdzieś zgłosić aby ktoś sprawdził dokładnie tą hodowlę?

Ja na poczatek sprobowalbym jakiegos TOZu wlasciwego terytorialnie  - w najgorszym wypadku pokieruja w inne miejsce. Jesli twoim zdaniem zaniedbania ewidentnie lamia jakies przepisy (przepisy, nie twoje poczucie sprawiedliwosci) mozesz tez zawsze probowac, jak przy kazdej innej sprawie, drogi z panami w niebieskim.

Czemu takie hodowle w ogóle są legalne?

Bo takie jest prawo.

0

• 0

Możesz poszukać po fejsie stron różnych fundacji zajmujących się sprawą takich ferm. Linki do akcji i kontakty do osób na pewno będą na stronie "stowarzyszenie otwarte klatki". W rozmowie z kimś kto siedzi w temacie na pewno się dowiesz czy na danej fermie przepisy są przestrzegane czy nie, możliwe że ktoś już nawet badał sprawe.

0

• 0

albo napisz do Uwaga TVN ostatnio była głośna sprawa z hodowlą i przerabianiem zwierząt na futra dlatego nie są obojętni, pomoga też znaleźc fundację któa wesprze ich w działaniach

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz